Mėgstamiausios mūsų šeimos kelionės yra automobiliu. Todėl nusprendėm važiuoti savo automobiliu prie Gardos ežero. Ten sugalvojom važiuoti todėl, kad vyras mėgsta buriuoti. O Gardos ežeras yra buriuotojų rojus.

Taigi, atlikom namų darbus…surinkom visą informaciją ką aplinkui galima aplankyti..išsirinkom datą ir susikrovę daiktus išvykome.

Keturiom dienom apsigyvenome Peschiere del Garda miestelyje. Atvykome jau vakare, tai spėjom tik iki ežero nueiti. Pakerėjo vakarinis ežero vaizdas.

Kitos dienos ankstų rytą išvykome į Malcesine miestelį pakilti su funikulierium, į Montebaldo kalną. Vaizdai pasakiški… Paskui pasivaikščiojom po patį miestelį ir maudėmės ežere.

Kitą dieną vykome į Riva del Garda miestą kur lipome Į kalną ir norėjom pasiekti Santa Barbaros koplytėlę. Taip…buvo labai sunku lipti…bet lipdami vis gėrėjomės Riva del Garda vaizdais iš viršaus. O kai pasiekėm viršų, tikrai vaizdas atpirko kančias.

Na ir vieną dieną paskyrėm buriavimui. Vyras buriavo, o mes su dukrom vaikščiojom po Torbole miestelį ir valgėm nuostabaus skonio ledus.

Ankstų rytą išvykome link jūros. Užsukome Į žavujį Portofino, pasigrožėjome šiuo kaimeliu ir vykome į Moneglia, ten apsistojome apartamentuose ant kalno su vaizdu į jūrą ir su didžiule terasa ant stogo, kur gali ir kavą gerti rytais, ir vyną vakarais stebint saulėlydį.

Paskutinė aplankyta vieta šioje kelionėje, tai nuostabusis Chinque Terre. Tai penkių miestelių regioninis parkas. Ten nuostabu…Tie miesteliai ant jūros kranto, tas itališkas temperamentas, nerealaus skonio ledai ir karšta saulė…visa tai pritrenkia…ir žinai, kad tikrai norėsi ten sugrįžti.